Tapa lükkab suure tänavaremondi edasi

Autor: Andres Pulver • 30. mai 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Tapa vallas oli tänavu plaanis suur remont Ülesõidu tänaval Tapal. Et see läheks aga kavandatust oluliselt kallimaks, otsustati raha kulutada mujale.

Ülesõidu tänav Tapal.
Autor: Tapa vallavalitsus

Juba eelmine Tapa vallavalitsus tegi taotluse, et saada Ülesõidu tänava remondiks tuge riigilt. Ja raha saadigi - 100 000 eurot. Remonditöid plaaniti ette võtta aga märksa suuremas ulatuses, veidi enam kui poole miljoni euro eest, et tänav ikka kenasti korda saaks ja ei piirdutaks vaid kerge kõpitsemisega.

Eelmisel aastal tehti korda Valgejõe puiestee ja osa Õuna tänavast ning nii oleks olnud loogiline, et tänavu on järg Ülesõidu tänava ja ülejäänud Õuna änava jupi käes. Kujunenud olukord aga tõmbas kavatsustele piirid.

Tapa vallavalitsuse teede- ja liikluskorraldusspetsialist Jaanus Annus lausus, et esialgse info kohaselt läheks Ülesõidu tänava renoveerimine maksma kavandatust 230 000 euro võrra rohkem. Raha eest, mis oli eelarves selleks ette nähtud, on kavas teha teisi teetöid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!