Rakverel pole pallihalli ehitamiseks piisavalt aega ega raha

Autor: Kristjan Pruul • 3. august 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rakvere plaan riigieelarvest saadud raha eest linna jalgpalli sisehall ehitada ähvardab seisma jääda, sest toetuse kasutamise lõpptähtaeg läheneb hirmuäratava kiirusega, kuid ennekõike jääb puudu rahast – ehitus võib-olla kaks korda kallim, kui loodeti.

Kultuuriminister Anneli Ott võitles toetused pallihallide ehitamiseks välja siis, kui ehitamiseks lisatoetuseid vaja ei läinudki. Nüüd ongi hinnad nii kalliks läinud, et toetustestki pole kasu.
Autor: Liis Treimann

Kristjan Pruul kirjutab Äripäevas, et Rakvere, aga ka Jõhvi, Pärnu ja Kuressaare said kõik 2021. aastal 1,5 miljonit eurot kuppelhallide ehitamiseks. Rahalaev tuli koos kultuuriminister Anneli Oti käskkirjaga, mis omakorda tõukus Keskerakonna valimislubadusest, nagu minister toona Postimehele tunnistas. Hallid pidid kerkima ka sinna, kus omavalitsused seda ilmtingimata ei oodanudki.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!