SK Tapa loodab säilitada lootuse teisele kohale

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 9. veebruar 2023
Jaga lugu
Tapa meeskond on Mistrale (valges) sel hooajal vaid alla jäädud, sel korral on kindlasti võitu vaja.
Autor: Marie-Johanna Kippar

SK Tapa/N.R. Energy vajab täna õhtul koduväljakul toimuvas mängus kindlasti võitu Mistra vastu, et säilitada lootus teisele kohale jõudmiseks.

Meistriliiga tabelit juhib kindlalt Põlva Serviti, teisel kohal on Mistra, kes on kogunud 16 punkti, kolmas on Viljandi 15 punktiga ja neljas Tapa 12 punktiga.

Kindlasti on kodupubliku ees mängivatele läänevirulastele tegemist väga olulise matšiga, kui tahetakse säilitada lootus põhihooajal kõrgetele kohtadele mängida. Tiimide eelnevad kohtumised meistriliigas on seni lõppenud Mistra paremusega.

"Oleme sel hooajal Mistra vastu erinevalt mänginud. Ühes kohtumises oleks võinud ka võidu võtta, kuid eks see oleks ole üks paha poiss. Teises ei saanud neile üldse vastu. Kodupubliku ees peame kindlasti võitma minema. Meil on siiski ka väikeste vigastustega muresid. Artur Morgenson ja Rail Ageni tõenäoliselt mängida ei saa, mis on meie jaoks tuntavad kaod. Loodame, et mõni asendajatest ärkab ning pakub neile võrdväärse vahetuse," lausus SK Tapa treener Elmu Koppelmann.

Tapa ja Mistra vahelist mängu saab otsülekandes vaadata käsipalliliidu Youtube kanalilt. Mäng algab 9. veebruari õhtul kell 19.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!