Lugejamäng 4. osa. Kes on poliitik, kelle hobiks on krossijooks?

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 1. märts 2023
Jaga lugu
Kes on see poliitik, kes on aastaid tegelenud tantsimisega?

Meie lugejamängu „Kas tunned kohalikku poliitikut?“ neljandas osas tuleb arvata ära, kes on see Lääne-Virumaal kandideeriv poliitik, kes järgib põhimõtet, et mida vähem asju seda parem.

Ta on oma varasemas elus tegelenud aastaid tantsimisega, kuid nüüd on tema hobideks pikamaa krossijooks ja rattasõit. Aga ka ujumine ja perega matkamine. Ta peab end küll koerainimeseks, sest hindab pühendumist ja truud sõprust, aga kodus on tal hoopis isepäine kass.

„Keskkonnateadlik maailmavaade on minu elus pikalt olnud tähtsal kohal ja nii kasvatan ma ka oma lapsi. Alati tuleb mitmeid kordi üle mõelda, ennem kui uus asi osta," ütles ta. Kuna tal on suur pere, siis on tema oluliseks abivahendiks pesumasin.

Talvel on tema kodune meelispaik ahi ja ahju ees istumine ning tule vaatamine.

Teda oluliselt mõjutanud raamatud on Silvia Barbero, Brunella Conzzo, Paolo Tamporrini "Eco Design (Ullmann)" ja Jaan Aru "Ajust ja arust. Unest, teadvusest, tehisintellektist ja muustki".

Tema kodus kuulatakse vinüülplaate ning kui ta ise valib, milline plaat panna mängima, siis on nendeks näiteks Sodiac 1980 "Disco Alliance", Gotan Project "La Revancha del Tango" või Erkki Pärnoja "Saja lugu". Kodus tööd tehes kuulab ta internetist instrumentaalset jazzi.

Kirjuta õige vastus siia:

Lugejamängus „Kas tunned kohalikku poliitikut?“ kirjeldame igal päeval ühte riigikogu valimistel Lääne-Virumaal kandideerivat poliitikut. Teie ülesanne on arvata ära, kellest on jutt. Vastata saab kuni õige vastuse avaldamiseni.

Kõigi osalejate vahel loosime kolm auhinda, milledeks on 2x2 piletit Rakvere teatrisse ja üks osaleja saab valida endale vabalt ühe raamatu Äripäeva kirjastatud raamatute seast.

Poliitikute tutvustused on koostatud neile esitatud küsimuste alusel.

Lääne-Virumaal kandideerijate nimekirjaga saab tutvuda SIIN

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!