Lugejamäng 3. osa: Kes on poliitik, kes huvitub Iisraeli elust ja olust?

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. veebruar 2023
Jaga lugu
Kes on see poliitik, kelle üheks hobiks on purjetamine?

Meie lugejamängu „Kas tunned kohalikku poliitikut?“ kolmandas osas tuleb arvata ära, kes on see Lääne-Virumaal kandideeriv poliitik, kelle hobideks on purjetamine, reisimine ning Iisraeli elu ja olu.

Tema koduseks meelispaigaks on köök ning olulisemad fotod tema fotoalbumis on pildid laulatusest ning lastest. Teda kõige enam mõjutanud raamatuks on Piibel ning talle meeldib kuulata Bethel Musici erinevaid albumeid. Ta ei ole ei koera- ega kassiinimene, sest on mõlema looma suhtes allergiline.

Kirjuta õige vastus siia

Lugejamängus „Kas tunned kohalikku poliitikut?“ kirjeldame igal päeval ühte riigikogu valimistel Lääne-Virumaal kandideerivat poliitikut. Teie ülesanne on arvata ära, kellest on jutt. Vastata saab kuni õige vastuse avaldamiseni.

Kõigi osalejate vahel loosime kolm auhinda, milledeks on 2x2 piletit Rakvere teatrisse ja üks osaleja saab valida endale vabalt raamatu Äripäeva kirjastatud raamatute seast.

Poliitikute tutvustused on koostatud neile esitatud küsimuste alusel.

Lääne-Virumaal kandideerijate nimekirjaga saab tutvuda SIIN

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!