Mida teha nädalavahetusel?

Autor: Rahel Lepp • 28. aprill 2023
Jaga lugu
Oandu külastuskeskuse juurest saab laupäeval alguse luulerännak.
Autor: RMK

Tulemas on kolm vaba päeva, mil keha ja meelt turgutada. Ürtused ootavad nii metsas kui mere ääres.

Kellele meeldib metsas käia ja armastab ka luulet, võiks end laupäeval sättida luulerännakule. RMK Oandu külastuskeskuse juurest algab kell 11 matk metsarajale, kus saab kuulda Eesti luuletajate loodusluulet; külastuskeskuses on luulelaastu töötuba, pakutakse suppi ja teed ning jääb aega ka omal käel ringi vaadata. Kel autot pole, saab Oandule minna RMK bussiga, mis väljub Aqva parklast kell 10 ja toob matkajad tagasi kell 15. Üritus on tasuta.

Kala- ja meresõbrad pööraku laupäeval autoninad Võsu või Eisma poole, kus saab osa avatud kalasadamate päeva tegevustest.

Laupäeval kell 20 saab minna tantsuõhtule Katariina keldrisse, kus jalga keerutada ansambli Qvalda saatel. Pilet maksab 7 eurot.

Teatrielamusi saab hankida nii reedel kui laupäeval. Reede õhtul kell 19 etenduvad „Ajurünnak“ ja „Onu Vanja“; laupäeval kell 19 „Kõike head, vana toriseja“ ja „Oi Johnny“.

Juba pühapäeval võib alustada volbripäeva pidustustega, kui minna kell 17 Tapa Valgejõe saarele. Sisse pääseb luua ettenäitamisel. Kuna tegu on kogupereüritusega, võib arvata, et sissepääsuks piisab pere peale ühest luuast.

Kadrinas Tõlla trahteris toimub volbripidu samuti pühapäeval algusega kell 20 kus astub üles ansambel PS Troika.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!