Alates tänasest, 11. maist saavad kõik Elroni rongireisijad lugeda tasuta Geenius.ee tasulist sisu.

- Elroni rongiga sõitjad saavad nüüd ligi muidu tasulisele Geenius.ee sisule..
- Foto: Andres Haabu
“Klientidelt oleme saanud tagasisidet, et nad oleksid huvitatud päevakajaliste uudiste ning hariva sisu saamisest ning alates tänasest, 11. maist ongi kõikides Elroni rongides reisijatele tasuta ligipääs uudiste keskkonnale Geenius.ee. Nüüd saavad reisijad rongisõidu aega kasutada uudiste lugemiseks, et olla nii Eestis kui maailmas toimuvaga kursis,” lausus Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eelmisel aastal sõitis Tallinn-Narva ja Tallinn-Tartu suunal rongiga rekordarv reisijaid. Eestis tervikuna kasvas reisijate arv samuti, kuid rekordaastale jäädi mullu alla.
Alates 1. jaanuarist tõusevad rongipiletite hinnad keskmiselt 9,5% – hinnatõus on tingitud nii diislikütuse kui elektrihinna tõusust, aga ka infrastruktuuritasude kallinemisest. Viimati tõsteti rongipiletite hindu 2019. aasta augustis.
Alates 26. juulist tuleb suvehooajal Elroni rongides edaspidi osta jalgrattale rattapilet, kuna senine tasuta jalgrataste transport on ettevõtte teatel viinud olukorrani, kus rattad ummistavad vahekäike ja takistavad oluliselt reisijate liikumist.
Tapa olulise tööandja Operaili juhatuse esimees Raul Toomsalu pidi umbes 85% riigifirma senistest äridest omaniku survel lõpetama ning ettevõte pandi silmitsi võimatu missiooniga: alanud aastal tuleb teenida 40% rohkem tulu kui eelmisel aastal.
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.