Pankrotihalduril pole õnnestunud Kersti Vilbo majale ostjat leida

Autor: Aivar Hundimägi • 21. mai 2023
Jaga lugu
Pankrotistunud Kersti Vilbo võlausaldajatele on oluline, et see Rakveres asuv hoone saaks võimalikult kõrge hinnaga müüdud.
Autor: Rahel Lepp

Eelmise aasta kevadel pankrotistunud endise kohtutäituri ja Vinni valla juristi Kersti Vilbo Rakveres asuv kinnistu on endiselt müügis.

Pankrotihaldur Hillar Villers ütles, et ta ei hakka prognoosima, millal võiksid võlausaldajad osa oma võlgadest tagasi saada.

Tööstuse tänaval asuvat maja müüv kinnisvarabüroo Uus Maa maakler Jörgen Truu ei soovinud kommenteerida, kas kinnistu vastu on huvi tuntud või mitte.

Hoone on müügis 190 000 euroga, kinnistu alghind oli aga 246 000 eurot. Kersti Vilbol on võlgu üle 421 000 euro. Täpse ülevaate Kersti Vilbo võlausaldajatest saab artiklist „Kersti Vilbo: minu varanduseks on punased sendid rahakotis, hügieenitarbed ja riided“.

Pankrotihalduri poolt müüki pandud hoone on palkmaja kogupinnaga 165,4 m², kinnistu suurus on 1235 m². Kahekorruselises majas on viis tuba.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!