Triin Vareki aastapäevatervitus: "Tulevik ei ole alati tume"

Autor: Triin Varek • 24. veebruar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rakvere linnapea Triin Varek nendib aastapäevatervituses, et see, kas meie elu on hea või halb, oleneb meist endist.

Rakvere linnapea Triin Varek.
Autor: Grete Veedla

Head rakverlased, meie armsad sõbrad, koostööpartnerid, külalised!

Tähistame täna Eesti vabariigi saja neljandat aastapäeva!

Möödunule tagasi vaadates oli Rakvere jaoks tegus ja tubli aasta. Kui eelmisel aastal omistati meile sportlikuma omavalitsuse tiitel, siis nüüd oleme Euroopa Spordilinn 2022! Rakvere Rohuaia lasteaed teenis keskkonnaauhindade galal aasta keskkonnasõbraliku haridusasutuse autasu. Rakvere linn on roheliste ehk kestlike sihtkohtade TOP100 hulgas maailmas. Väga uhke olen paljude meie noorte üle, kes toonud linnale au ja kuulsust ja on eeskujuks teistele oma saavutustega hariduses, kultuuris, spordis jne. Üks lahedamaid gümnaasiuminoorte filmifestivale toimub just Rakveres. Loodan, et ka edaspidi.

Uhketele saavutustele ja tiitlitele lisaks teame aga oma südames, et meil on turvaline ja armas kodulinn, kus kõigil on hea elada. Meil on tagatud laiapõhjaliselt erinevate teenuste kättesaadavus, lastel on mugav käia kodulähedases koolis ning on väga mitmekesised huvihariduse- ja huvitegevuse võimalused. Rakveres on tublid ettevõtjad, kes loovad töökohti ning meie kõigi ühine panus aitab edendada elu Rakvere linnas. Ja seda kõike ka vaatamata veel kestvatele koroonapiirangutele ja -pandeemia väsimusele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!