Nädalavahetus on sündmustest pungil

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 6. august 2021
Jaga lugu

Nädalavahetus tuleb ka seekord Lääne-Virumaal sündmusterohke ning üritusi on taas erineva huviga publikule.

Muusikafestival Viru Folk.
Autor: Viru Folk

Täna õhtul kell 19 algab Rakvere linnuses Naudingute öö, mille korraldajad lubavad, et õhtu on täis naudinguid kehale ja hingele. Teid ootavad romantiline kontsert Arne Lauriga, kaunid flamenkorütmid Indrek Kruusimaalt, kütkestav tantsuetendus ja loengud keskaja naudingutest. Lisaks pakutakse hõrke sööke ja jooke ning kohal on kaupmehed käsitööga. Koostatakse armuhoroskoopi ja ennustatakse tulevikku ning toimub ka ilutulestik.

Tänasest pühapäevani toimub Lääne-Virumaa suurim muusikafestival Viru Folk, kus seekord on fookuses ida-slaavi rahvaste kultuur. Rohkem saab lugeda siit.

Reedest pühapäevani toimuvad Tapa linnapäevad, millega Tapa tähistab oma 95. Juubelit. Täna esineb Tapa Linna Orkester, avatud on kodukohvikud ja Tapa Jakobi kirikus saab õhtul kuulata laulmas Mari Jürjensi.

Laupäeval toimub laat, hulga erinevaid üritusi ning päeva peaesineja on Ivo Linna. Pühapäeval toimuvad samuti erinevad üritused ning pidulik lõppkontsert.

Tapa linnapäevadest saab rohkem saab lugeda siit.

Laupäeval saab Lääne-Virumaal ja Harjumaal külastada 20 põnevat kohta, sest toimub triiphoonete ja avatud aedade päev. Rohkem infot saab lugeda siit.

Samuti toimub laupäeval Wähja festival, kus on terve päev põnevat tegevust kogu perele. Täpsemalt saab lugeda siit.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!