Mida teha pikal nädalavahetusel? Saab laulu, tantsu ja head sööki

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 19. august 2021
Jaga lugu

Ees on pikk nädalavahetus ning Lääne-Virumaa pakub sündmusi, millest mitmed on seotud ka Eesti taasiseseisvumisega. Nagu ikka, leidub oma nii muusika- kui tantsuhuvilistele, aga oma maiuspala leiavad ka toidunautlejad ja spordilembelised.

Rakvere vallimägi.
Autor: Erakogu

Vaba Rahva Tants

Peomeeleolu tõmbab täna käima Uhtna, kus õhtul kell 18 alustatakse üritusega Vaba Rahva Tants. Uhtna külaplatsil astuvad üles rahvatantsu rühmad, õhtu lõpetab simman. Pidu on külastajatele tasuta.

Vaba Rahva Laul

Rakvere vallimäel tähistatakse Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäeva üritusega Vaba Rahva Laul. Osaleb üle-eestiline ühendkoor ja lauljad Tõnis Mägi, Uku Suviste, Alen Veziko, Merit ja Märten Männiste, Hanna-Liina Võsa, Marko Matvere. Urmas Lattikase bänd ja peadirigent Lauri Breede. Pidu juhib Veikko Täär. Vaba Rahva Laul algab õhtul kell 19. Rohkem infot leiab ürituse facebooki lehelt või piletilevist.

Kodukohvikud Rakvere vallas, Väike-Maarjas ja Vinni vallas

20. ja 21. august on heade maitsete päralt, sest neil päevil avatakse kodukohvikuid suisa kolmes vallas. Homme, 20. augustil peetakse kohvikutepäeva Väike-Maarjas ja Rakvere vallas, ülehomme võõrustavad toidunautlejaid Vinni valla kodukohvikud. Ürituste ajakava ja kohvikute asukohad on leitavad facebookist.

Tahmaküla tänavafestival Haljalas

Haljalas Tahmaküla piirkonnas on 20. augustil korraldatud ühiseid kogukonnapäevi juba viimased 10 aastat. Tänavu on esmakordselt tegemist avaliku üritusega, Tahmaküla tegemistega oodatakse tutvuma kõiki huvilisi. Tänavafestival avatakse külaplatsil kell 12, sealt liigutakse edasi Veskijärve tänavale, kus toimub laat. Päeva lõpetab ansambli Tuulebant etteaste. Laadale tasuks asjade ostmiseks võtta kaasa sularaha.

Tapa valla rahvajooks

Lääne-Virumaa jooksusari jätkub pühapäeval Tapa valla rahvajooksuga. Nagu ikka, on üritusel paraja pikkusega distantsid nii lastele, noortele kui ka vanematele spordisõpradele. Samuti neile, kes treenivad harvem kui ka neile, kes lähevad jooksurajale kõva tulemust tegema. Lisainfo on leitav lehelt jooksusari.ee.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!