EKRE jätkab perekonnastumist

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 3. oktoober 2021
Jaga lugu

Kui EKRE tipptegijate seas on hästi teada perekond Helmed, siis alates tänasest on erakonna kõrgemas ladvikus veel teinegi perekond - Poolametsad.

Evelin Poolamets.
Autor: EKRE

Anti Poolamets on riigikogu liikmena ning erakonna juhatuse liikmena olnud tähtsate ninade seas juba jupp aega, aga täna valiti tema abikaasa Evelin Poolamets EKRE volikogu esimeheks.

Kahekordse kõrgharidusega - keemia Tartu ülikoolis ja tootedisain kunstiakadeemias - naine tegutseb praegu turismiettevõtjana ja kasvatab Kulina mõisas hobuseid.

Evelin Poolametsa sõnul peab EKRE kindlustama oma positsiooni kõige populaarsema erakonnana.

"Oleme viimasel ajal teinud tugeva tõusu naiste hulgas ja seda suunda peame jätkama. Meie populaarsus kinnitab, et kõige eestimeelsema ja peresõbralikuma erakonna seisukohad kõnetavad Eesti ühiskonda," ütles vastne EKRE volikogu esimees.

EKRE volikogusse kuuluvad erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, kongressil valitud volikogu liikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!