Lääne-Virumaal on palju elektriga kütjaid

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 21. oktoober 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Statistikaameti andmetel kasutab 23% Lääne-Virumaa elanikest elektrikütet, see on üks kõrgemaid näitajaid maakondade lõikes. Lisaks on 30% Eesti Energia Lääne-Virumaa klientidest valinud endale börsihinnal põhineva paketi ning on seega elektrihindade tõusust otseselt mõjutatud.

Lääne-Virumaal on elektriga kütjate osakaal üks kõrgemaid Eestis.
Autor: Statistikaamet

Elektri börsihinna tõusuga on kasvanud tarbijate seas huvi oma elektritarbimise näitajate vastu. Järjest enam otsitakse võimalusi oma energiakulusid vähendada. Millistest lahendustest ja tegudest tuleks alustada?

Eesti Energia Eesti turu juht Dajana Tiitsaar tõi välja, et viimasel ajal on kliendid asunud rohkem huvi tundma oma elektritarbimise vähendamise vastu ning Eesti Energia nõustamiskeskusele laekub sellel teemal arvukalt küsimusi. Fikseeritud hinnaga klientide arveid börsihinna tõus otseselt ei mõjuta, aga börsipaketi valinud klientidel tasub proovida leida kokkuhoiukohti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!