Kadrid, Ott ja kõigevägevam - see on nädalavahetus

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 19. november 2021
Jaga lugu

Mida teha sel nädalavahetusel? Siin mõned ideed!

Laupäeval on Rakvere teatri laval Ain Lutsepp.
Autor: Andras Kralla

Kadrid vallutavad Kadrina!

Laupäeval kell 18 kõneleb Kadrina rahvamajas Anti Lillak Eesti Rahva Muuseumist kadripäeva muistsetest juurtest, tavade tagamaadest ja tähtpäeva elujõust.

Õhtule annab värvi Tartu rahvamuusikaansambel Sirgutii (tartu murdes linnutee), kes esitab pillilugusid ja rahvalaule Eesti eri nurkadest ja kaugemaltki. Üle pika aja kuuleb ka regilauluansamblilt Kadrina Kadrid.

Loe rohkem SIIT.

Eesti Draamateatri raskekahurvägi Rakveres

Rakvere teatri laval näeb laupäeva õhtul kell 19 Eesti draamateatri lavastust "Oh jumal". Intelligentset huumorit täis näitemäng küsib muuhulgas: kuidas veenda Jumalat, et ta ei hävitaks kõike, mis ta eales loonud on? Kuidas aidata ja lohutada kedagi, kellele tahaks ainult etteheiteid teha?

Loe rohkem SIIT.

Uutmoodi Ott Lepland

Laupäeval astub Buena Vista Sofa Clubi lavale Ott Lepland, kes esineb koos saatelauljatega. Kontserdil kõlavad Leplandi hitid neljahäälselt.

Kvartett esineb koosseisus Ott Lepland (laul, klaver), Karl-Erik Tamme (kitarr), Kristiina Renser (laul) ja Elis Loik (laul).

Loe rohkem SIIT.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!