Sügisel hakatakse Vinni vallas võidu peale kündma

Autor: Heino Laiapea, ajakirjanik • 11. märts 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Üks paljudest aladest, kus maailmameistrivõistlused pidid tänavu toimuma Venemaal, on võistukündmine. Segadus MM-i toimumisaja ümber on pannud keerulisse olukorda ka Eesti künnimeistrivõistluste korraldajad Vinnis.

Laekvere kandis on oma künnipäeva ja väikest künnivõistlust peetud päris mitu korda.
Autor: Meelika Sander-Sõrmus

Maailma künniorganisatsioon WPO otsustas liikmesriikide koosolekul 3. märtsil, et Venemaalt võetakse 2022. aasta MM korraldamise õigus ja Venemaa arvatakse välja WPO liikmete hulgast sõja tõttu Ukrainas.

Sellele eelnes mulluste Eesti künnimeistrite Kaspar Järvala ja Priit Puuoru kiri Eesti esindajale WPOs Margus Ameerikasele. Kirjas teatasid mehed, et loobuvad osalemisest 13.-14. augustil Leningradi oblastisse kavandatud künni MMist ning soovitavad Venemaalt võtta MMi korraldamise õiguse.

Margus Ameerikas edastas Eesti seisukoha ja künnimmeistrite kirja WPOle.

Nüüd soovib tänavust MMi korraldada Iirimaa 21.-22. septembril. Samale ajale on planeeritud Eesti künnivõistlused Lääne Virumaal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!