Alanud on registreerimine Vello Jürna nimelisele vokalistide konkursile

Autor: Kristel Kitsing • 24. märts 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Vello Jürna nimeline vokalistide konkurss leiab taas aset 23.–27. novembrini Tallinnas ja Väike-Maarjas. Noorte lauljate erialase taseme tõstmiseks ellu kutsutud konkursist on oodatud osa võtma 18–35 aastased Eesti kodanikud ja Eestis alaliselt elavad ning õppivad välismaalased.

2020. aasta Vello Jürna nimelise konkursi finalistid.
Autor: Jaan Krivel

Sündmust korraldavad Väike-Maarja muusikaselts ja Opera Veto koostöös Vello Jürna perekonna ning Väike-Maarja vallavalitsusega. Konkurss toimub Väike-Maarja muusikafestivali raames.

Vello Jürna nimeline vokalistide konkurss võimaldab nii karjääri alustavatel noortel kui ka juba kogemusi omandanud lauljatel ennast proovile panna ja jälgida kolleegide arengut võistlusolukorras.

Korraldajad on seadnud eesmärgiks julgustada konkursante osa võtma ka rahvusvahelistest konkurssidest, tõsta vabariiklike vokalistide konkursside korraldustaset ja mainet, anda noortele lauljatele erialaselt pädeva žürii kaudu erapooletut ja väärtuslikku tagasisidet ning luua osalejatele nende esinemisest kvaliteetne video- ning fotomaterjal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!