8. aprillil toimus üle kahe aasta taas laulukonkurss Virumaa Laululaps 2022, kus omavahel võtsid mõõtu igas vanuses lapsed. Kadrinas toimunud mõõduvõtmisel osales kokku 55 väiksemat ja suuremat lauljat kuues vanusegrupis.
Lisatud opositsiooniliidri Jaanus Reisneri kommentaar.
Uudis Kadrina keskkooli Arvo Pani lahkumisest on tekitanud kahtlusi sellest, kas direktori lahkumise taga pole mitte võimulolijate soov muuta kool põhikooliks.
Rakvere riigigümnaasiumisse palgatakse enam kui 30 spetsialisti, vaid 9 neist tulevad üle teistest Rakvere koolidest. Nii toob uus kool Rakvere piirkonda elama ja töötama paarkümmend uut kõrgesti haritud inimest.
Täna, 11. aprillil tähistatakse kogu maailmas lemmikloomapäeva. Ootame lugejate pilte kaheksa-, nelja- või kahejalgsetest või hoopis jalgadeta lemmikutest!
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.