Unikaalne töö- ja tehnoloogiakeskuse maja sai lõpuks valmis

Autor: Andres Pulver • 8. juuni 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Täna avati Rakvere gümnaasiumi hoovil asuv Rakvere linna põhikoolide töö- ja tehnoloogiakeskuse vast valminud hoone.

Traditsioonilise lindilõikamise asemel tuli sel korral tähtsatel tegelastel hoopis saag kätte võtta.
Autor: Andres Pulver

Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul oli töö- ja tehnoloogiakeskuse rajamise eesmärgiks tagada oma linna lastele kvaliteetne põhiharidus ja tänapäevased õpitingimused just kaasava hariduse põhimõtetest lähtuvalt.

Vareki sõnul püsis vajadus kaasaegsel tasemel tööõpetuse tundide läbiviimiseks Rakveres juba aastaid. Liiati on uued tööliigid ja materjalid tänapäeval seadnud töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetamisele uued nõuded, eeldades ka mitmekülgsemalt varustatud õpetamis- ja tööruume.

Seni on tööõpetuse tunde ostetud Rakvere ametikoolilt, väikesed ruumid on ka Rakvere gümnaasiumi Tallinna tänava õppehoone keldris. Käsitöö- ja kodundustunde peeti koolimajades.

Rakvere reaalgümnaasiumi direktor Martti Marksoo kiitis uut ja uhket maja, kuid lisas, et tema kooli tüdrukud selles majas käsitöö ja kodunduse tundides käima ei hakka.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!