Selgusid meie lugejate tänavused TOP10 jaanipeod

Autor: Rahel Lepp • 23. juuni 2022
Jaga lugu

Lõppes lugejamäng, kus palusime oma lugejail teada anda, millist jaanituld nad tänavu külastada plaanivad. Kokku vastas 388 inimest, kes kõik saavad auhinnaks Lääne-Virumaa Uudiste tasuta lugemisõiguse üheks kuuks.

Autor: Siim Lõvi/ERR

TOP10

1.Kadrina jaanitulele plaanib minna 104 vastajat ehk 27% kõikidest vastajatest. Pole ka ime, sest Kadrinas astub täna õhtul kell 19 lavale Smilers ja Hendrik Sal-Saller. Kiirustage!

2.Rakvere linna jaanitulele kavatses minna 60 küsitlusele vastajat ehk 15% kõikidest vastajatest. Tõmbenumbriks oli Vallimäel legendaarne ansambel Kukerpillid. Kes hiljaks jäi, see ilma jäi, sest pidu toimus juba üleeile ära.

3.Kunda ranna jaanitulele läheb 23 küsitluses osalenut. Jõuavad ka teised, sest pidu toimub täna õhtul algusega kell 20 ja peaesinejaks on ansambel Regatt.

4.Sama palju lugejaid – 23 - käis eile Tamsalu jaanitulel. Nemad võivad täna uuele ringile minna.

5.Vihula mõisa jaanitulele jõuab kindlasti rohkem rahvast kui meie 20 vastajat, sest pidu toimub homme, 24. juunil ning kõrva ja jalga rõõmustab seal ansambel Untsakad.

6.Väike-Maarja jaaniõhtule läheb 18 vastajat ja neil veab, sest esinevad ansambel Tuulelõõtsutajad ning Eesti Gun ja Liisa. Pidu toimub täna õhtul Näkiuurimiskeskuses.

7.Kunda küla seltsimaja jaanituli toimus eile ja sinna läks 13 vastajat.

8.Roela jaanitulel käis eile samuti 13 vastajat.

9.Vergi sadama jaanituli toimub homme, 24. juunil, seega jõuab sinna kindlasti rohkem rahvast kui meie 10 lugejat.

10.Last but not least. Jänedal Musta täku tallis toimub jaanituli samuti homme ja esinejate armee on ahvatlev – Shanon, Meie Mees, Hellad Velled, Arlet Palmiste. Küllap läheb sinnagi kõvasti rohkem külastajaid kui meie 9 lugejat.

Ilusat jaaniaega!

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!