Kadrinas tegutseb autode kriimustaja

Autor: Aivar Hundimägi • 6. juuli 2022
Jaga lugu

Kadrinas tegutseb autode kriimustaja, kes on rikkunud mitmeid autosid. Inimesed on jaganud juhtumite kohta infot sotsiaalmeedias, aga politseisse pole avaldust tehtud.

Kriimustatud auto Kadrinas.
Autor: Erakogu

Politsei pressiesindaja Liis Krigul märkis, et sellistest pahategudest ei teavitata politseid sageli ja üldjuhul on need Lääne-Virumaal pigem üksikjuhtumid. Esmaspäevase seisuga polnud laekunud politseile veel ühtegi avaldust Kadrinas kahjustada saanud autode kohta.

Piirkonnapolitseinik Martin Mikola soovitab selliste juhtumite puhul kindlasti pöörduda esimesel võimalusel avalduse tegemiseks politsei või kindlustuse poole.

Selleks tuleb esitada süüteoteade politsei.ee lehel või pöörduda Rakvere politseijaoskonda. „Tihti on siinkohal oluliseks teguriks aeg – nagu iga süüteo puhul, mida kiiremini avastatakse ja sellest teavitatakse, seda tõenäolisem on, et ka kahju tekitaja ise saadakse kiiremini kätte,“ ütles Mikola.

Ta lisas, et selliste tegude toimepanijate avastamisel on politseile suureks abiks nii pealtnägijate tunnistused jkui ka tehnoloogia, näiteks lähedal asuvate kaamerate salvestused.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!