Nädalavahetus pakub erinevaid muusikaelamusi

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 8. juuli 2022
Jaga lugu

Lääne-Virumaal ja ka naabermaakonnas Järvamaal saab sel nädalal kuulata väga erinevaid artiste. Lisaks toimub liivaskulptuuride võistlus ja merepäev koos laada ning erineva meelelahutusega.

Smiinust esineb laupäeval Vallimäel koos Stefani, Shanoni ja Alika Milovaga.
Autor: Andras Kralla

Pere- ja merepäev toimub laupäeval Kunda rannas, kus pakutakse meelelahutust hommikust keskööni. Rannas toimub laat, külalistele on avatud Kunda sadam, külastada saab sõpruslaeva Wambola, toimub spordiprogramm, räimeküpsetamise konkurss. Teiste hulgas esinevad Piip ja Tuut ning õhtu lõpetab Koit Toome. Täpsemat infot saab siit.

Palmse mõisas toimub laupäeval veini- ja siidrifestival, kus päeval esinevad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja, Kukerpillid ning Jarek Kasar. Õhtul aga Dagö ning ABBA hittidega tribüütbänd ABBORN.

Laupäeva õhtul kell 19.00 annavad Rakvere Vallimäel kontserdi 5miinust, Alika Milova, Stefan ja Shanon.

Laupäeval ja pühpäeval toimuvatel Järva valla kirikute päevadel saab naabermaakonna erinevates kirikutes kuulata palju erinevaid artiste ning loenguid. Programmiga saab tutvuda siin.

Pühapäeva algab kell 11 Võsu rannas liivaskulptuuride võistlus. Autasustamine on plaanitud teha kell 15 ehk selleks ajaks võiks kõik skulptuurid olla valmis. Võistleb üle 30 võistkonna. Täpsemalt saab lugeda siit.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!