Kadrina vallavolikogu liige Siim Umerov liitus Isamaaga

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 19. juuli 2022
Jaga lugu

Viimastel valimistel Kadrinas EKRE nimekirjas valimisvõidu võtnud Siim Umerov liitus Isamaaga.

Siim Umerov
Autor: EKRE

Umerovi sõnul põhjustas EKREst lahkumise mullu oktoobris Tallinna Vabaduseväljakul EKRE poolt korraldatud protestimiitingu toon, mis oli kuri ja ebavajalikku vastasseisu tekitav ning kus täiesti kohatult rünnati verbaalselt Eesti tervishoiutöötajaid.

Värke erakonnaliige soovib kuuluda Lääne-Virumaa piirkonna liikmete hulka ning tal on võimalus osaleda Isamaa Kadrina osakonna töös.

„Olen oma loomult konservatiiv, riigi toimimine pakub mulle huvi ning kodukoha areng läheb mulle korda. Erakonda kuulumine annab võimaluse tegeleda teemadega mida pean südamelähedaseks. Kaalusin, suhtlesin kohalike Kadrina isamaalastega ja erakonna esimehega ja nii see liitumise otsus sündis. Arvan, et Eesti riik ja poliitikamaastik vajavad tugevat, edumeelset ja julget Isamaad, loodan anda enda panuse erakonna jätkuvasse eduloosse.“ rääkis Umerov.

Isamaa erakonnas otsustavad sooviavaldajate liikmeksaamise piirkondade juhatused.

Isamaa Lääne-Virumaa piirkonna esimees Marko Pomerants sõnas: „Iga organisatsioon vajab kestmiseks uut põlvkonda. Vanemate olijate strateegiline valik peab olema noori toetada ja neile võimalusi anda. Ainult nii saab tagada, et Isamaa on igavene. Mul lööb selliste enesekindlate noorte puhul nagu Siim silm alati särama.“

Siim Umerovi EKREst lahkumine tekitas tähelepanu kuna eelmise aasta kohalikel valimistel 136 koduvalla inimese toetuse saanud Umerov võitis valimised Kadrina vallas olles edukam ka tänasest vallavanemast Kairit Pihlakust.

Umerov on lõpetanud Tartu õlikoolis riigiteaduste eriala ning on Kadrina vallavolikogu liige.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!