Lääne-Virumaa värbamispäeval kohtuvad tööotsijad ja tööpakkujad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 29. august 2022
Jaga lugu
Töötukassa korraldab värbamispäeva 14. septembril Rakveres.
Autor: Liis Treimann

Eesti töötukassa Lääne-Virumaa osakond korraldab 14. septembril Rakveres värbamispäeva, et viia kokku Lääne-Virumaa tööandjad ja tööotsijad.

Tööotsijate jaoks teeb värbamispäeva eriliseks see, et ühe päeva jooksul on võimalik kohtuda korraga mitmete maakonna tööandjatega ja saada vastused oma küsimustele koha peal, otse tööpakkujalt. Varasematel kordadel on nii mõnigi kohtumine lõppenud töölepingu sõlmimisega.

Ettevõtete jaoks on see hea võimalus ettevõtet tutvustada, tööotsijatega vahetult suhelda ning seeläbi oma meeskonda uusi liikmeid värvata.

Septembrikuisel värbamispäeval osalevad tööandjad väga erinevatest valdkondadest. Kohal on meie maakonna ettevõtjad puidu-, metalli- ja toidutöötlemise valdkonnast aga esindatud on ka teenindussektor.

Töötukassa annab kohapeal nõu, kuidas kandideerida ja vajadusel saab näpunäiteid kandideerimisdokumentide vormistamiseks. Lisaks on värbamispäeval ka maksu-ja tolliamet ning tööinspektsioon, kelle käest saab küsida huvipakkuvate teemade kohta.

Värbamispäeva toimub Rakvere spordikeskuses (Kastani pst 12, Rakvere linn) kell 10 – 12.

Töötukassa palub tööandjatel osalemiseks registreeruda, sest kohtade arv on piiratud. Küsimuste korral võib pöörduda tööandjate konsultandi Anu Toominga poole: [email protected], telefon 588 55 945.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!