Rakvere tahab toetusega õpetajaid koolidesse meelitada

Autor: Andres Pulver • 20. oktoober 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu
Rakvere Vabaduse kooli avaaktus 1. septembril.
Autor: Rakvere Vabaduse kool

Rakvere linnavolikogu ette jõudis uus versioon noore õpetaja toetusmeetme kohta, et mingilgi moel soodustada uute õpetajate leidmist linna põhikoolidesse.

Õpetajate leidmine on muutumas üha keerulisemaks ning Rakvere abilinnapea Laur Kaljuvee sõnul on seda kinnitanud kõigi Rakvere põhikoolide direktorid. „Selle probleemi leevendamiseks ongi kavas kehtestada toetus neile, kes Rakveresse tööle tulevad,“ lausus abilinnapea.

Ja kuigi volikogu lauale esimesele lugemisele jõudnud eelnõu räägib pealkirjas küll noore haridustöötaja toetusest, muutub see menetlusprotsessi käigus, sest Kaljuvee sõnul tegelikult mingeid vanusepiiranguid kavas pole.

Eelnõu kohaselt on tegemist esmakordselt Rakvere linnale kuuluvas üldharidusasutuses tööd alustavale haridustöötajale ehk õpetajale või tugispetsialistile eluasemekulude hüvitamiseks makstava toetusega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!