Metsseale otsa sõitnud autojuht: pimedal teel sõitmine on hirmutav ka aasta hiljem

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 18. november 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu
Üle tee jooksvad väikesed põrsad tavaliselt vaid ehmatavad autojuhti, kuid koos nendega liiguvad ka täiskasvanud loomad, kellega kokkupõrge võib olla päris raskete tagajärgedega.
Autor: Erik Prozes

Kokkupõrkeid metsloomadega võib praegusel aastaajal ette tulla ka kogenud juhtidel. Meelerahu kindlustamiseks tuleb olla teel tähelepanelik, valida õige sõidukiirus ja hoida pikivahet.

Oli tavaline talveõhtu, kui Alexander oma naise ja tütrega suundus paar aastat vana autoga kodu poole. Tee oli puhas, ilmastikuolud üsna head ja maantee oli valgustatud.

Kõigi eelduste järgi pidanuks see olema sõit nagu iga teine. Autod sõitsid kolonnis kiirusega 90 km/h ja Alexanderi auto juhtimisabi kontrollis pikivahet.

Järsku jooksis vastassuunavööndist üle tee auto ette 100-kilone metssiga ega jätnud Alexandrile manööverdamiseks aega.

„Jõudsin ainult karjuda pereliikmetele, et nad oleksid kokkupõrkeks valmis. Sõitsimegi seale otsa, õnneks sai meie taga olev auto viimasel hetkel pidama ega sõitnud meile sisse,” meenutab Alexander.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!