Rakvere teatrijuht ja näitleja Velvo Väli kandideerib kevadistel riigikogu valimistel sotsiaaldemokraatide nimekirjas Lääne-Virumaal.
Velvo Välile on oluline, et igasugune kultuur oleks inimestele kättesaadav elukohast, sissetulekutest ja vanusest sõltumata. „Taskukohasest ja mitmekesisest huviharidusest saavad alguse mitmed väärtused nii meie rahvuse, keele, kui kultuuri järjepidevuse säilimiseks. Peame riigina jõulisemalt kultuuri panustama,“ ütles ta pressiteate vahendusel ja lisas, et rasketel aegadel on kultuur üks olulisemaid vaimset tuge pakkuvaid valdkondi.
Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega
Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.