• 17.03.23, 13:40

Tapa jõudis Serviti murdmisele lähedale

Tapa käsipallimeeskond oli sel nädalal Eesti meistriliigas vastamisi liidri Põlva Servitiga ning pidi leppima kaotusega.
  • "Öeldakse, et käsipall algab 45. minutest ja see hakkas ka meile mõjuma. Lihtsalt ei jõutud enam põlvalastega sammu pidada," kommenteeris Tapa meeskonna treener Elmu Koppelmann. Foto: SK Tapa Käsipall
käivitasid järjekordse mänguvooru Põlva Serviti, kes võõrustas SK Tapa/N.R. Energyt, ja Viljandi HC, kellele sõitis külla Mistra meeskond. Mitte kordagi kaotust tunnistama pidanud Serviti suutis ka sel korral hiilida kaotusest kõrvale ning võitis kodusaalis seisuga 28:23 (15:13). Viljandi ja Mistra kohtumises tõusis kindel liider esile alles pärast pinevat esimest poolaega – mulgid võtsid koduseinte toel 24:21 (12:11) võidu.