Kersti Suun-Deket pärjati aasta sotsiaaltöötaja tiitliga

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 23. märts 2023
Jaga lugu
Kersti Suun-Deket võttis Viljandis toimunud parimate sotsiaalvaldonna töötajate tunnustusüritusel vastu aasta sotsiaaltöötaja tiitli.
Autor: Esta Karm

Rakvere linna sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deket pälvis aasta sotsiaatöötaja tiitli.

Tunnustus anti Suun-Deketile üle rahvusvahelisel sotsiaaltöö päeval Viljandis toimunud Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon tunnustusüritusel, kus tänati 2022. aasta parimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonda panustajaid.

Üle-eestiline vabatahtlike seltsiliste liikumine pälvis aga sotsiaalvaldkonna aasta ennetustöö tunnustuse.

Lääne-Virumaa vabatahtlike seltsiliste koordinaator Katrin Nõlvaks ütles pressiteate vahendusel, et hetkeseisuga pakuvad maakonna seltsilised tuge 94-le seltsi vajajale.

„Suur töö on juba ära tehtud ja tänaseks seltsilised oma vajalikkuse tõestanud. Inimesed otsivad aktiivselt meiega kontakti. Nii need, kes soovivad seltsi pakkuda kui seltsi vajajad,” kõneles Katrin Nõlvak.

Seltsilised pakuvad vanemaealistele ja erivajadusteg inimestele suhtlemisvõimalust ning toovad neid nelja seina vahelt välja. Näiteks käidi eelmisel kuul kinos filmi „Suvitajad” vaatamas ja kõigi seltsi vajajate jaoks oli see esmakordne võimalus külastada Rakvere teatrikino.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!