Rakveres muutub 1. novembrist toimetulekutoetuse taotlemise kord

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 25. oktoober 2023
Jaga lugu
Rakvere linna sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deketi sõnul soovitakse toimetuleku toetuse taotlemise muutmisega keskenduda rohkem klientide nõustamisele ja toetamisele
Autor: Erakogu

Rakvere linnavalitsuse sotsiaalosakond teatas, et alates 1. novembrist lõpetatakse toimetulekutaotluste elektroonilise esitamise võimalus SPOKU keskkonnas.

Kodanikel palutakse edaspidi taotluste esitamiseks pöörduda vastuvõtuaegadel sotsiaalosakonna poole. Taotluse juurde vajalikke dokumente saab jätkuvalt esitada digitaalselt, saates need e-postile: [email protected]

„Muudatuse eesmärk on keskenduda rohkem klientide nõustamisele ja toetamisele,“ märkis linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deket pressiteate vahendusel.

Toimetulekutoetuse eesmärk on pakkuda ajutiselt tuge ja majanduslikku toetust, kui inimene on sattunud keerulisse olukorda. „Tihti on tunne, et ainult toimetulekutoetus saab olla abiks, kuid omavalitsusel on võimalus pakkuda ka teisi teenuseid ja toetusmeetmeid, mille peale inimene ise ei tulegi. Soovime toetada iga abivajajat ja vastuvõtu ajal on meil rohkem aega ja võimalus pakkuda paremat tuge kogu perele,“ selgitas Suun-Deket.

Rakvere linnavalitsuse sotsiaalosakonna vastuvõtuajad on esmaspäeval ja reedel kell 9-12 ja kolmapäeval kell 13-16.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!