Võidupüha paraad peetakse tänavu Narvas, kust toovad presidendi käest võidutule Tapal toimuvale maakaitsepäevale kaitseliitlane seersant Tõnu Rummo ja naiskodukaitsja Annely Kallas.
Viru maleva lahingkompanii miinipildujarühma relvameeskonna ülem seersant Tõnu Rummo on ennast näidanud aktiivse, distsiplineeritud ja eeskujuliku kaitseliitlasena. Tema panus Viru maleva lahingkompanii miinipildujarühma arengule on muljetavaldav, ka toetab ta oma tegevusega nii oma maleva üksusi ja organisatsioone kui ka teisi ringkonda kuuluvaid malevaid.
Neljapäeval, 23. juunil on võidupüha puhul Eestis lipupäev. Jaaniööl lippe ei langetata ning lipud lehvivad ka reedel. Homme on üks kolmest kohustuslikust lipupäevast, kui Eesti lipp heisatakse kõikidele elu-, äri- ja büroohoonetele.
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.