Eesti laenuvõtjatele oluline kuue kuu euribor langes täna 2,173 protsendilt 2,104 protsendile, millist taset nähti viimati enne 2022. aasta oktoobri keskpaika.
Käesoleval aastal on Eestis hinnatõus 6%, prognoosib Eesti Pank. Selle näitajaga on Eesti tehtud prognooside alusel kõige kiirema hinnatõusuga riik Euroopa Liidus.
Euroopa Keskpank on mitu korda järjest intresse langetanud ja küllap langetab veel, sellest hoolimata on keskpanga intressidega tihedalt seotud euribori intressimäärad alates jaanuari algusest hoopis tõusma hakanud.
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.