Mälumäng: milline ärimees tulistas politseinikke?

Autor: Väinu Rozental • 7. juuli 2024
Jaga lugu
Äripäeva juulikuu viktoriin tuletab meelde mõnegi unustuste hõlma vajunud ärikangelase.
Autor: Väinu Rozental

Äripäev saab sügisel 35aastaseks ja tähistab juubelit koos lugejatega suurt mälumängu mängides. Küsime kuni oktoobrini igal kuul lugejate käest kümme küsimust Eesti äri- ja majandusloo kohta.

Kõikide vastanute vahel loositakse igal kuul välja ka auhind. Juulis paneb auhinna välja Jazz Pesulad, mis lubab võitjal oma autot kuus kuud tasuta pesta! Niisiis, pane end proovile:

Viktoriinis osalenute vahel, kes jätavad oma kontaktandmed, loositakse välja Jazz Pesula Q-Kaart kuueks kalendrikuuks tasuta. Jazz Pesula Q-Kaart on püsimakselahendus, kuukaart, mis laseb kindla kuutasu eest oma autot kõikides Tallinna, Tartu ja Viimsi Jazz Pesutänavates (v.a Merimetsa ja Ülemiste Jazz Pesulad) kas või iga päev pesta.

Jazz Pesulad on kodumaine autopesulate kett, mis pakub alates 2003. aastast autopuhastusteenuseid üle Eesti. Jazz Pesulatel on kokku 36 teeninduspunkti, mis hõlmavad käsipesulaid, pesutänavaid ja selvepesulaid.

Juuni auhinnaks pani Äripäev välja pileti majanduskonverentsile “Äriplaan 2025”, mis toimub 18. septembril. Oma uue aasta plaane avavad tänavu laval sellised suurettevõtjad nagu Taavi Madiberk, Guido Pärnits, Jaanus Otsa, Reet Roos, Kristel Kruustük ja paljud teised. Kõikide mängus osalenute seast sai loosi tahtel võitjaks Marti Müür. Palju õnne! Võitjaga võetakse ühendust!

Äripäeva tuntakse 1989. aastal alustanud ajalehe Äripäev järgi, kuid tänaseks on ettevõte kujunenud mitmekesiseks ettevõtlikele inimestele suunatud infopakkujaks. Äripäev avaldab majandusuudiseid laias valikus digikanalites, teeb raadiot ja podcast’e, kirjastab raamatuid, avaldab äriinfot Infopangas ja oskusinfot Teabevaras. Äripäev on Eesti suurim ärikonverentside ja koolituste korraldaja. Firma meeskonnas on rohkem kui 250 töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier Grupp.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!