5MIINUST kaks liiget avaldasid oma investeeringud: enamik krüptos ja kasumis

Autorid: Gregor Alaküla, Stiine Reintam • 16. aprill 2024
Jaga lugu
Ansambel 5MIINUST ja Puuluup sõidavad maikuus Eurovisiooni lauluvõistlusele. Äripäeva raadio hommikuprogrammis tuli juttu ka võistluseks ettevalmistumisest.
Autor: Reuters/Scanpix

Ansambli 5MIINUST liikmete Kohvri ja Lanceloti investeerimisportfellist leiab nii hobiautosid, Airbnb’d kui ka krüptot, millega artistid teenivad praegu kasumit.

Seotud lood

“Mu krüptoportfell on tänasel päeval mingisugune kaheksakümmend prossa investeerimisportfellist,” ütles Lancelot Äripäeva raadios. Ta lisas, et tema krüptoinvesteeringud on küll kasumis, kuid krüptomaailmas peab pidevalt jälgima, et investorid ei satuks petuskeemi ohvriks.

Lancelot selgitas, et tünga ei saa siis, kui krüptorahal on piisavalt palju jälgijaid. Artist ise jälgib kõike krüptot puudutavat lähemalt vana nimega Twitterist ehk praegusest X-ist.

Nii Lanceloti kui ka Kohvri portfell on viiekohalise numbriga ehk vähemalt 10 000 eurot. Nad rääkisid, et investeerivad aktsiatesse siis, kui on vaba raha ja seda peamiselt välisturgudele. Tallinna börs on nende hinnangul aga liiga igav.

Lisaks rääkisid Kohver ja Lancelot, milliseid võite või kaotusi on nad pidanud investeerimises vastu võtma ning kuidas läheb ettevalmistus Eurovisiooniks.

Intervjuud Lanceloti ja Kohvriga saavad Lääne-Virumaa Uudiste tellijad kuulata siit:

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!