Palmse mõis täitub küünlasära ja muusikaga

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 30. juuli 2021
Jaga lugu

Täna kell 18.00 täitub Palmse mõis küünlasära ja imelise muusikaga. Nautida saab kontsertõhtut "Suveöö meenutused".

Palmse mõis.

Kontserdil astuvad üles Sumeda suveöö trio koosseisus Marianne Leibur, Ain Agan ja Raivo Tafenau, pianist Andre Hinn ja laulja ning laulukirjutaja Emma Johanna Lepasoo.

Pianist Andre Hinn esineb Härrastemajas ja kõlavad nii Strauss, Weber, Chopin, aga ka ragtime, estraadimuusika ja filmimuusika.

Marianne Leibur.
Autor: Palmse mõis

Kohvik "Isabella" ees minnakse koos Sumeda suveöö trioga muusikalisele rännakule Prantsusmaale, Brasiiliasse, Ameerikasse ning loomulikult esitatakse ka kõige ilusamat Eesti muusikat.

Kontsertõhtu lõpetab Härrastemajas Emma Johanna Lepasoo, kes on laulja, laulukirjutaja ja helilooja ning kelle loomingus põimuvad üheks tervikuks kaunid meloodiad, emakeelsed tekstid ja siirad tundemaastikud.

Palmse mõisa direktori Janne Kallakmaa rääkis, et oodata on õdusat õhtupoolikut koos särtsakate rütmide ja ilmeliste helidega. "Tulge ja nautige kaunist muusikat imeilusas mõisas," ütles Kallakmaa.

Kontsert "Suveöö meenutused" info leiab SIIT.

Palmse mõis.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!