Epp Mäe jaoks on olümpia kahjuks läbi

Autor: Aivar Hundimägi • 1. august 2021
Jaga lugu

Maadleja Epp Mäe kaotas olümpiamängude veerandfinaalis jaapanlanna Hiroe Minagawale 0:3 ning pidi lootma, et jaapanlanna võidab poolfinaali, siis pääsenuks Mäe lohutusringi. Minagawa aga kaotas poolfinaali ja seega on Epp Mäe jaoks olümpiaturniir lõppenud.

Olümpiamängude avamatšil oli Epp Mäe vastane kanadalanna Erica Wiebe.
Autor: Reuters/Scanpix

Minagawa vastane poolfinaalis oli sakslanna Aline Rotter Fockeni, kes võitis matši 3:1.

Pärast Minagawale kaotust ütles Mäe Kanal 2-le antud intervjuus, et väga raske oli jaapanlannat rünnata. "Kasutas minu liigutused ära enda kasuks," märkis Mäe.

Treener Ahto Raska lisas, et Epp ei suutnud jaapanlanna haardeid üle võtta, jaapanlanna oli kogu aeg nõks ees.

Epp alustas olümpiat väga hästi. Avamatšis alistas ta Rio de Janeiro olümpiavõitja Erica Wiebe 5:4. Epp alustas kanadalanna vastu maadlust aktiivselt ja kindlalt ning juhtis kohtumist 5:0, kuid lõpus õnnestus vastasel teenida neli punkti.

Veerandfinaalis jaapanlannaga sai Epp passiivsuse eest hoiatuse ja kuna võtet teha ei õnnestunud, siis läks jaapanlanna matši 1:0 juhtima, teisel perioodil teenis Minagawale veel kaks punkti ja võitis 3:0.

Epp Mäe pidi nüüd lootma, et Minagawale jõuab poolfinaalist finaali, siis oleks Epp Mäe homme saanud jätkata lohutusringis pronksi poole pürgimist.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!