Ööjooks värvib täna õhtul Rakvere oranžiks

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. august 2021
Jaga lugu

Täna õhtul see juhtub - jooksuhullud ja liikumise sõbrad värvivad Rakvere linnatänavad oranžiks. Rakvere linna radadele tuleb liikuma pea kaks tuhat osalejat.

Eesti Ööjooksul stardib ligi 2000 inimest.
Autor: Kaido Kabral

2020. aastal piirangute tõttu vaid virtuaalselt toimunud rahvaspordiüritus saab stardi täna õhtul kell 21 Rakvere spordikeskuse juurest.

Viie ja kümne kilomeetri pikkusele rajale ning lastejooksudele stardib ligi 2000 osalejat Eestist ja välismaalt.

Eesti Ööjooks on 2011. aastal esmakordselt Rakveres korraldatud liikumisfestival, mis toob iga-aastaselt ööjooksu radadele tuhandeid liikumise ja eneseületuse sõpru. Meeleolukas ja eriefekte ning rohkesti ergutajaid kaasav sündmuse formaat on nüüdseks toimumas nii Rakveres, Tallinnas kui Narvas.

Rakvere Ööjooksu osalejad lubatakse starti vastavalt kehtivatele reeglitele.

Ööjooksjad värvivad Rakvere tänavad oranžiks, sest just selline on 2021. aasta üks võistluse värvidest ja Ööjooksu formaadi osa on osalemine sündmuse ametlikus särgis. Oodatud on ka käimishuvilised ja kepikõndijad.

Viie kilomeetri pikkusel ringil, mida kümne kilomeetri osalejad läbivad kahel korral, pakub korraldaja võistlejatele ergutust elamuspunktide näol. Enam kui kahekümnes paigas ergutavad võistlejaid artistid Lääne-Virumaalt, Eestist ja välismaalt: Tantsustuudio Alima, Sportland ja TalTechi tantsutüdrukud, Line Dance, Rakvere linnus, Eesti Kiiking, Eesti Tuletantsijate Liit, trummarid Vallo Vildak ja Peep Pihlak Moonaküla muusikaakadeemiast, Virumaa Poistekoor ja Esteetika ja Tantsukooli päikselised tantsutüdrukud, sealhulgas Amici ja A-Rühma tantsijad.

Kirsiks tordil on Estonia ooperisolist Tapa mees Reigo Tamm, Elke Grupi ja BC Tarvas fänniklubi trummarid, Kunda linnaorkester ja Greentrials trikiratturid Lätist.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!