Galerii: Rakveres värvusid mitmed majad sirelilillaks

Autor: Kristjan Ojang • 17. november 2021
Jaga lugu

Täna tähistatakse rahvusvahelist enneaegse sünni päeva ning näidates toetust enneaegse sünni teavituskampaaniale muutsid mitmed ettevõtted oma hoonete välisvalgustuse täna õhtul sirelilillaks.

Rakvere linnus on üks neist, mis kannab täna enneaegsete sündide teavitusvärve.
Autor: Kristjan Ojang

Enneaegse sünni päeva õhtul värvub maailm enneaegselt sündinud laste, nende perede ja kõigi toetajate auks sirelillaks. Lääne-Virumaal liitus algatusega kümneid ettevõtteid.

Ainuüksi Rakveres võis lillaks värvununa näha pea paarikümmet hoonet. Teiste seas kandsid sirelilillat valgust Rakvere linnavalitsuse maja, Rakvere spordihoone ja Rakvere linnus. Lisaks neile liitusid kampaaniga mitmed kohvikud, hotellid ja kauplused.

Sirelilla on enneagse sünni tunnusvärv, mis kannab endas õrnust ja erakordsust. Sirelilillade tulede kampaaniast võtab osa enam kui 60 riiki üle maailma. Eesti jaoks on see sel aastal juba üheksas kord osaleda.

Mitmed hooned värvusid Rakveres sirelilillaks.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!