Rebecca Liis Armus kirjeldab oma karjääri kulgemist diagonaalsena ‒ läheb kogu aeg ülespoole, kuid ei ole sirge, vaid trepiastmetega. Ta on jõudnud sellisele astmele, kus tuleb otsustada, kuidas endast võitu saada, et poleks vajadust kõiki asju pidevalt kontrollida ning leiaks rohkem aega ka muudele huvitavatele tegevustele peale töötamise.
- Aastal 2017 pälvis Rebecca Liis Armus aasta raamatupidaja tiitli. Foto: Meeli Küttim
Matemaatika on Rebecca Liisile alati meeldinud ning loogilist mõtlemist ja asjade seostamise oskust jagub tal küllaga, kirjutab
Raamatupidaja.ee. Tõuke raamatupidajaks saada andis ka see, et ta elas väga lähedal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolile, kus oli võimalus spetsialiseeruda finantsjuhtimisele, mis pakkus noorele neiule suurt huvi. Ta kujutas raamatupidaja tööd enam-vähem sellisena ette nagu see on, ainult selle vahega, et talle tundus, et raamatupidajad peavad kogu aeg paberites tuhnima. Õpilasena poleks arvanudki, et ühel päeval jõuame selleni, et ei peagi enam paberit ette võtma, vaid kõike saab teha arvutis.
Juba kooliajal sai ta aru, et temast ei saa sellist palgatöötajat, kes suudaks kellegi teise soove ja tahtmisi täita sel viisil, nagu öeldakse. Pärast rakenduskõrgkooli lõpetamist oli ta siiski mõnda aega palgatöötaja rollis, kuid üsna pea hakkas ta üksi oma asju tegema, sest soovis ise vastutada ja oma ettevõtte luua.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.