Raamatupidajast ettevõtte juhiks

Autor: Tiina Kilkson, äripsühholoog • 20. november 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rebecca Liis Armus kirjeldab oma karjääri kulgemist diagonaalsena ‒ läheb kogu aeg ülespoole, kuid ei ole sirge, vaid trepiastmetega. Ta on jõudnud sellisele astmele, kus tuleb otsustada, kuidas endast võitu saada, et poleks vajadust kõiki asju pidevalt kontrollida ning leiaks rohkem aega ka muudele huvitavatele tegevustele peale töötamise.

Aastal 2017 pälvis Rebecca Liis Armus aasta raamatupidaja tiitli.
Autor: Meeli Küttim

Matemaatika on Rebecca Liisile alati meeldinud ning loogilist mõtlemist ja asjade seostamise oskust jagub tal küllaga, kirjutab Raamatupidaja.ee. Tõuke raamatupidajaks saada andis ka see, et ta elas väga lähedal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolile, kus oli võimalus spetsialiseeruda finantsjuhtimisele, mis pakkus noorele neiule suurt huvi. Ta kujutas raamatupidaja tööd enam-vähem sellisena ette nagu see on, ainult selle vahega, et talle tundus, et raamatupidajad peavad kogu aeg paberites tuhnima. Õpilasena poleks arvanudki, et ühel päeval jõuame selleni, et ei peagi enam paberit ette võtma, vaid kõike saab teha arvutis.

Juba kooliajal sai ta aru, et temast ei saa sellist palgatöötajat, kes suudaks kellegi teise soove ja tahtmisi täita sel viisil, nagu öeldakse. Pärast rakenduskõrgkooli lõpetamist oli ta siiski mõnda aega palgatöötaja rollis, kuid üsna pea hakkas ta üksi oma asju tegema, sest soovis ise vastutada ja oma ettevõtte luua.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!