Tamsalu-Neeruti maraton meelitab mõnusalt lumise rajaga

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 2. veebruar 2022
Jaga lugu

23. Tamsalu-Neeruti maraton ootab sel laupäeval suusasõpru 42 km ja 21 km pikkustele maratonidele. Vastavalt valitsuse piirangutele peavad täiskasvanud osalemiseks esitama kehtiva COVID-tõendi vaktsineerituse või haiguse läbipõdemise kohta. Alla 18-aastased COVID-tõendit näitama ei pea.

Tamsalu-Neeruti suusamaraton.
Autor: worldloppet.com

„Rada on meil mõnusalt lumine. Vahepeal sadas siin kohati 30-40 cm lund juurde, rajapõhi on olemas ning vaja veel see üle käia. Nädalavahetuseks lubab ka ideaalset suusatamise ilma, seega ootame kõiki huvilisi laupäeval sõitma. Toimuvad nii 42 km põhidistants, 21 km pikkune poolmaraton, lisaks ka lastesõidud,“ kutsus 23. Tamsalu-Neeruti maratoni peakorraldaja Vahur Leemets kõiki suusatama, lisades, et võistlusele soodushinnaga registreerimine kehtib kuni kolmapäevani õhtuni. Samuti saab registreeruda kohapeal ka võistluspäeval.

Hetkel kehtivate piirangute kohaselt saavad suusamaratonist osa võtta ainult need täiskasvanud, kel on esitada ürituse päeval kehtiv COVID-tõend vaktsineerituse või haiguse läbipõdemise kohta.

12-18-aastased ja 2021/2022. õppeaastal 19-aastaseks saavad haigustunnusteta lapsed ja noored COVID-tõendit näitama ei pea, kui nad õpivad üldhariduskoolis või kutseõppeasutuses, kuna neil on üldjuhul võimalus osaleda koolides mitu korda nädalas toimuvatel kiirtestimisel.

Kogu Tamsalu-Neeruti maratoni korraldusmeeskond paneb inimestele südamele, et haigustunnuste ilmnemisel mitte maratonile tulla.

Estoloppeti sarja II etapp, 23. Tamsalu-Neeruti maratoni 42 km põhidistants toimub sel laupäeval, 5. veebruaril algusega kell 11 ning 21 km distants kell 11.15. Lastesõidud algavad kell 11.20.

Estoloppeti sarja esimene etapp sõideti eelmisel laupäeval Mõedakul, kokku on sarjas kuus etappi - Viru maraton, Tamsalu-Neeruti maraton, Alutaguse maraton, Tartu maraton, Tallinna suusamaraton ja Haanja maraton.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!