Märtsis muutuvad kolme Rakvere linnaliini sõiduplaanid

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 23. veebruar 2022
Jaga lugu

Alates 1. märtsist muutuvad Rakvere linnaliinide nr 4, nr 4A ja nr 5 sõiduplaanid. Võrreldes seni kehtinud sõiduplaaniga muutuvad kõnealustel liinidel väljumised varasemaks.

Märtsist muutuvad Rakveres kolme bussiliini sõiduplaanid.
Autor: Andres Pulver

Jaanuaris alustas Rakvere linnaliinide teenindamist AS Hansabuss. Rakvere abilinnapea Kert Karus ütles pressiteate vahendusel, et veebruari alguses analüüsiti esimese kuu praktikat. „Nägime ühiselt, et osadel liinidel vajavad sõiduplaanid veidi korrigeerimist, et bussid jõuaks paremini sõiduplaanis püsida. Eelkõige puudutab see raudteejaama teenindavat liini nr 4 ja hommikust kooliliini nr 4A,“ sedastas Karus.

Linnaliini nr 5 muutus on seotud suunaga Rägavere tee-Põhjakeskus, et buss suudaks vastavalt muutuvale liikluskoormusele sõiduplaani järgida.

Uued linnaliinibusside sõiduplaanid jõudsid läinud nädalal Rakvere Sõnumite kaudu iga rakverlase postkasti. Internetis leiab kehtiva sõiduplaani www.peatus.ee lehel.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!