Sotsid avalikustasid valimisnimekirja Lääne-Virumaal

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. detsember 2022
Jaga lugu
Rakvere vallavanem Maido Nõlvak kinnitati sotside valimisnimekirja esinumbriks Lääne-Virumaal.
Autor: Ain Liiva/Virumaa Teataja/Scanpix

Sotsiaaldemokraatide Lääne-Virumaa juhatus kinnitas kandidaatide ringkonna nimekirja riigikogu valimisteks.

Nii nagu Lääne-Virumaa uudised juba 7. detsembril kirjutas, on sotside esinumbriks meie maakonnas Rakvere vallavanem Maido Nõlvak.

Sotsiaaldemokraatide teine number Lääne-Virumaal on Kadrina vallavanem ja erakonna Lääne-Virumaa piirkonna juht Kairit Pihlak, kellele järgneb töö- ja tervishoiuministri nõunik ning Rakvere endine abilinnapea Laila Talunik.

Neile järgnevad Vinni abivallavanem Eerik Lumiste, Rakvere Lasteaed Triinu direktor Raido Parve, Sisekaitseakadeemia tudeng Madis Joosep Toomel ning Rakvere Teatri juht Velvo Väli.

Erakonna esimees Lauri Läänemets ütles pressiteate vahendusel, et tal on väga hea meel Lääne-Virumaa tugeva nimekirja üle. „On suurepärane, et nimekirjas on erineva tausta ja pädevusega väga tublid inimesed, kes on oma tegevusega näidanud, kuidas hinnatõusus ja keerulises olukorras siiski inimeste palku tõsta.“

Ta lisas, et Maido Nõlvak on peale selle ka Eesti tugevamaid elanikkonnakaitse ülesehitajaid ning ta on panustanud palju selleks, et kriisiolukordades oleksid meie inimesed oma kodudes hoitud.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!