Uue telefoni võitja selgunud ja kõik tellijad said kingituse

Autor: Aivar Hundimägi • 28. detsember 2021
Jaga lugu

Lääne-Virumaa Uudised loosis detsembris püsitellimuse teinud tellijate vahel mobiiltelefoni iPhone 12 mini. Lisaks kinkisime kõigile meie tellijatele e-raamatu “Mõtted korda”.

Seekord naeratas loosiõnn Lääne-Virumaa Uudiste tellijale Kerli Allikale, kellele andis võidetud uue telefoni üle Lääne-Virumaa Uudiste peatoimetaja Aivar Hundimägi.
Autor: Katrin Kivi

Uue telefoni õnnelikuks võitjaks osutus Kerli Allika. Allika sõnul loeb ta uudiseid peamiselt veebist. Paberlehte sirvib ainult tööl.

“Kõik on olemas,” ütles Allika, kui küsisime, mida võiksime Lääne-Virumaa Uudistes teha teisiti või millest ta lugejana puudust tunneb. Veel lisas Allika, et talle meeldib, et saadame mitu korda nädalas uudiskirja, kuhu on koondatud vahepeal avaldatud artiklid.

Tänase päeva seisuga on Lääne-Virumaa Uudiste uudiskirja tellinud 4127 inimest ehk nii paljudesse e-postidesse jõuab meie regulaarne uudiste ülevaade. Uudiskirjaga saab liituda siin.

Lisaks soovitame tellijatel kasutada võimalust Minu Lääne-Virumaa, mille abil on igal ühel võimalik koostada teda huvitavate märksõnade, asutuste või isikute abil enda personaalne uudiste valvur, mis teavitab lugejat, kui vastava märksõnaga artikkel ilmus.

Kingitus kõigile tellijatele

Lääne-Virumaa Uudised kinkis kõigile tellijatele e-raamatu "Mõtted korda".

Tegime eelmisel nädalal ka kõigile tellijatele kingituse, milleks oli e-raamat “Mõtted korda”. Tegemist on raamatuga, mille abil saab teada, kuidas lõpetada muretsemine, leevendada ärevust ja vältida negatiivset mõtlemist.

Saatsime e-raamatu automaatselt kõigile tellijatele nende antud e-posti aadressile. Kui mõni tellija ei ole kingitust kätte saanud, siis andke sellest teada aadressil [email protected]

Kui teil ei ole aga veel Lääne-Virumaa Uudiste tellimust tehtud, siis on kõige mugavam see vormistada siin.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!